streda 10. decembra 2014

Čo nové vo vydavateľstve? #1


Ahojte! Vítam vás v novom príspevku a to "Čo nové vo Vydavateľstve?",kde teda vám ukážem, na aké knihy sa budeme spolu tešiť. Dnes tu mám pre vás pripravené štyri knihy. A poďme si ich ukázať!  1. Zakázaná Hra: Lovec(L.J.Smith)
Dátum Vydania: 14.2.2015
Anotácia:  Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla Hru a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled. Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím. 
Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…       

Od L.J.Smithovej som čítal Upírske Denníky a to len prvú časť a musím povedať, že to bolo hrozné..Ale toto ma veľmi zaujalo anotáciou, takže som zvedavý, čo bude toto zač.        


                 
2. Arkádie:Procitnutí(Kai Meyer)
Dátum Vydania: 14.2.2015
Anotácia: Alcantarové a Carnevarové – dva mafiánské klany, které proti sobě bojují po celé generace. Rosa Alcantarová přilétá na Sicílii ke své rodině, aby tam začala nový život. V letadle se seznamuje s Alessandrem Carnevarem. Jeho chladný půvab a animální elegance Rosu fascinují a zároveň zneklidňují. Rosa se učí nemilosrdné zákony mafie, ke které její rodina patří. Dozvídá se šokující pravdu, která se týká nejen Alessandra, ale i jí samotné. Neuvěřitelnou skutečnost o arkádských dynastiích, jež mají počátek ve starých antických bájích... Překoná zakázaná láska staletou nenávist?

Znie to zaujímavo...

3. Kráľovná Tearlingu(Erika Johanesová)
Dátum Vydania: 1.1.2015
Anotácia:V deň svojich devätnástych narodenín sa princezná Kelsea, vychovávaná vo vyhnanstve, vydá na nebezpečnú púť. Márnivá a sebecká kráľovná Elyssa je mŕtva a Kelsea musí zasadnúť na trón, ktorý jej právom patrí. Na dievča s nezvyčajnou jazvou a magickým náhrdelníkom však z každej strany striehnu nepriatelia. Urobia všetko pre to, aby zabránili jej korunovácii za vládkyňu Tearlingu. Neboja sa použiť ani najtemnejšiu mágiu. Hoci Kelsey koluje v žilách kráľovská krv, necíti sa ako vodkyňa. Nepozná svoj ľud a nevie nič o krutovláde svojej matky ani všetkých hrôzach, ktoré sa v krajine dejú.
Kelsea sa nepoddáva, no stačí jediný trúfalý čin následníčky trónu a kráľovstvo zasiahne nemilosrdná pomsta tyranskej vládkyne susedného Mortmesnu, červenej kráľovnej, obávanej čarodejnice. Až vtedy sa ukáže, komu môže Kelsea skutočne dôverovať. Mladá vládkyňa sa tak podrobí skúške ohňom, ktorá z nej spraví legendu... ak sa jej podarí ostať nažive.
Kráľovná Tearlingu je fascinujúci dobrodružný príbeh utajenej kráľovnej a jej nebezpečnej cesty na trón. Je to príbeh o sile priateľstva, ktoré odolá aj najtemnejšej mágii.
Tak teda na toto sa tešíííím...


5. Služebník Krystalu(R.A.Salvatore)
Dátum Vydania: 30.12.2015
Anotácia: Když prohnanému drowskému žoldákovi padne do rukou Magický krystal, zákeřný, vnímající artefakt z Planiny ledového větru, celá země by se měla třást strachy.
Artemis Entreri, nejlepší zabiják v celých Říších, sleduje vše s úzkostí, protože dobře ví, že jeho pozice mezi nenáviděnými drowy je spojena s osudem jediného temného elfa, kterému se naučil důvěřovat.
Jeho osud balancuje na ostří nože.

 Už sa neviem dočkať dokým vyjde.. znie to ako taká pravá fantasy...a to je pre mňa! :D

Tak...dúfam, že sa vám článok páčil. Tešíš sa na nejakú knihu s týchto? Máš nejaký dotaz? Zverejni svoj názor v komentárikoch :) Za každý komentár či odber na blogu veľmi pekne ďakujem :) Tak uvidíme sa nabudúce! Tak čau!
Adrián, Universe of Wonderful Books

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý váš komentár a názor!