pondelok 5. januára 2015

TAG: Once Upon A Time

Čauky! Ja som tu zasa s ďalším Tagom:)) Ja viem, možno je to otravné, ale keď mňa to prekladanie tagov pochytilo :)) Takže som preložil ďalší tag, ale to vôbec nie obyčajný. 
Once upon a time je môj naj seriál a keď som uvidel tento tag na YT musel som ísť do toho. Originálny tag vytvorila Brittany z youtube kanálu BooksBeautyBrittany. A teraz už poďme na to...


1. Ako si sa dostal/a k seriálu?
Ja som sa dostal k seriálu cez JOJku. Vtedy keď tam chodila prvá séria, bola to láska na prvý pohľad :D 

2. Aká postava je tvoja najobľúbenejšia a prečo?
Regina! Alebo teda Evil Queen a.k.a Zlá Kráľovná. Ja ani neviem prečo..v prvej a druhej sérií som ju nemal nejako moc v láske, ale od tretej série ju úplne zbožňujem a je to moja najobľúbenejšia postava! Ona je proste macherka :D 

3. Aká rozprávka je tvoja najobľúbenejšia?
Fuch, tích je viacej. Strašne sa mi páči Alica v krajine Zázrakov a Snehová Kráľovná. Ale asi number one bude Alenka...

4. Akou postavou by si najradšej bol ty?
Rampelník, Rumplestiltskin, Martin Klingáč, hovorte si ako chcete. Ale ja by som chcel byť najradšej on! On vždy vyhrá. A vyhrá sám.

5. Aká postava je tvoja najmenej obľúbená?
Graham. Neznášam ho. 

6. Disney rozprávky alebo rozprávky bratov Grimmovcov?
Určite rozprávky bratov Grimmovcov. Sú klasické, nádherné a každá skrýva nejaké tajomstvo...


7.Aký párik v seriáli je tvoj naj?
Týmto sa moc nezaoberám...ale keď už, tak už :)) Captain Swan :))

8. Aký bol tvoj prvý názor na seriál a aký bol po čase? 
Ja som si seriál hneď zamiloval..ale prvá séria ma až tak moc neohúrila. Druhá bola lepšia, ale zo začiatku tiež ma to nejako neohúrilo. Ale presne od epizódy 2x15 ma to ohúrilo...a moc!

9. Akú krajinu zo seriálu máš najradšej?
(Napr.Storybrook, Wonderland, Enchanted Forest..)
U mňa vyhráva krajina OZ. Miloval som tie epizódy, kde bola :)) A strašne som si aj obľúbil Zelenu(dúfam, že som nič neskomolil) 

10. Aká záporná postava je tvoja naj?
Keďže Regina je už dobrá duša..tak.. ja zasa neviem. Strašne mám zo záporných postáv rád Coru. Ešte viac Zelenu. Ale najviac Rampelníka :)) Ten je naj :))

Takže to bol celý ten Tag. Dúfam, že sa vám tak isto páči ako mne. Dúfam, že som nič v preklade neskomolil a preložil ho dobre. Oncer forever! 
Do správneho tagu sa má aj tagovať:)) Ja tu nebudem hocikoho tagovať, ale len tých, o ktorých viem, že aspoň jednu sériu majú pozretú. Preto tagujem Anet a Maťku :)) 
Dúfam, že sa článok páčil a uvidíme sa nabudúce.
Zdar!

Adrián, Universe of Wonderful Books

4 komentáre:

 1. Počkej... Martin Klingáč? Rampelník? Pan Gold? Jakože... fakt? :DDD To to tak fakt přeložili...? :D To je příšerný! :D

  OUaT mám hrozně ráda ^^ Regina je taky jedna z mých nejoblíbenějších postav :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Regina je skvelá 8) Ja mám veľmi rada Snehulienku, ale hlavne keď je v lese. Taká odvážna, bojovná... preto sa mi veľmi páčila 1. séria, hlavne tie scény v lese a ich minulosť, bolo to super 8) Zelena aj Cora boli tiež fajn, hlavne som bola v šoku, keď som uvidela Rose McGowan z Charmed ako mladú Coru 8D Veľmi som sa tešila. Ale ja som teraz nemohla z Elsy a Anny. Úplne super linka v seriáli, veľmi to bolo dobré 8)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Regina je proste super :) So Snehulienkou máš úplnú pravdu :)) A taktiež aj s Rose,keď som ju tam uvidel, tak všetkým čo poznajú Charmed som vytruboval, že hrá mladú Coru :D Elsa a Anna boli tiež super :))
   Ďakujem za komentár :))

   Odstrániť

Ďakujem za každý váš komentár a názor!