štvrtok 1. júna 2017

On My Wishlist #14


Po veeeeeeeeeeeeľmi dlhej dobe som sa rozhodol na blog uverejniť príspevok do série On my Wishlist, teda článkov, v ktorých vám jednoducho predstavím knihy, ktoré by som si chcel v najbližšej dobe prečítať (a vlastniť), či už je kniha vydaná alebo sa ešte len pripravuje :-)


Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt magnus chase a bohovia ásgardu

Názov: Prastarý meč
Autor: Rick Riordan
Séria: Magnus Chase a bohovia Asgardu 

Magnus Chase žije na ulici a spáva pod mostom. Za šestnásť rokov svojho života už zažil viac hrôz a nebezpečenstva než hociktorý dospelý. No to najhoršie ho ešte len čaká!Pretože bohovia Asgardu sa chystajú na vojnu a príšery severskej mytológie – obri, trolovia, vlci a ešte väčšie hrôzy – pripravujú súdny deň.Treba prehľadať deväť svetov a nájsť zbraň stratenú tisíce rokov!Názov: Falešný polibek
Autor: Mary E. Pearson
Séria: Kroniky pozůstalých

Království Morrigan je ponořeno v tradicích a příbězích o dávném světě, ale některé tradice princezna Lia nemůže překousnout. Například sňatek s někým, koho nikdy nepotkala. To vše pouze kvůli zajištění politického spojenectví. Lia má všeho po krk a je připravena začít nový život. V den své svatby utíká do na míle vzdálené vesnice, kde se usazuje mezi obyčejnými lidmi a především dvěma záhadnými a přitažlivými muži – jedním princem, kterého si měla vzít, a jedním vrahem s úkolem jí zabít. Obklopena tajemstvími a lžemi musí Lia odhalit nebezpečné skutečnosti, které otřesou celým jejím životem, zatímco se pomalu začíná zamilovávat do jednoho z dvou cizinců.


Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dvůr mlhy a hněvu

Názov: Dvůr mlhy a hněvu
Autor: Sarah J. Maas
Séria Dvůr trnů a růží

Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid.
A stejně tak nemůže zapomenout ani na smlouvu s Rhysandem, s kterým má strávit jeden týden v měsíci. Ač je nyní vznešenou vílou, srdce má stále lidské. A navíc si postupně uvědomuje, že na obzoru se objevuje ještě mnohem větší zlo, než jaké kdy zažila. A tak zatímco se snaží vyznat v zákrutech vílího života, zjišťuje, že její role zachránkyně ještě neskončila. Avšak dokáže se vyrovnat s nebezpečím, které se k ní blíží?


Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt divoká píseň

Názov: Divoká píseň
Autor: Victoria Schwab
Séria: Divoká píseň

Vítejte v temném a nebezpečném městě Verity, které ohrožují monstra, která se zrodila z násilí. Otec Kate vládne Severní části, Augustova rodina Jihu. Kate touží být tak nemilosrdná jako její otec. A August chce být člověk, i když je nestvůrou, která dokáže krást duše pomocí hudby. Jejich město je rozdělené. Jejich město se rozpadá. A jen Kate a August mohou něco udělat. I když jsou tak rozdílní… Ale jak se může člověk rozhodnout, jestli bude hrdina nebo zloduch, když je tak těžké rozlišit, co je co?A čo vy? Aké knihy máte vo svojom wishliste alebo to-read liste?
Čítali ste niektorú z vyššie uvedených kníh? Čo na ňu vravíte? 
Sklamala vás, alebo potešila?
Chceli by ste si nejakú z týchto kníh aj vy prečítať?


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý váš komentár a názor!