nedeľa 17. decembra 2017

Vianočný photoshoot | Knižný advent


Milí moji, dnes je posledná adventná nedeľa! Čo to znamená? Že Vianoce nám už naozaj, aleže naozaj klopú na dvere. Dúfam, že sa tešíte rovnako ako ja a že sa ich neviete dočkať. Dnešnou "témou" pre posledný knižný advent je vianočný photoshoot - niečo, čo sa dialo aj minulý rok a pravdepodobne to bude téma aj do budúcna, pretože je to jednoducho sranda. Je jedno, či viete fotiť, alebo nie, či fotíte alebo nie, ale myslím si, že v každom prípade je to fakt zábava, hlavne ak vám po fotení zostane na stole kopa neporiadku a vašich vlastných "rekvizít". Dnes tu mám teda pre vás pár knižných fotiek s vianočným vajbom, tak dúfam, že sa vám budú páčiť! :)

Túto mám úplne najradšej, preto som ju dal hneď na začiatku. Kto ma trochu bližšie pozná, ten vie, že už ako malému mi bolo diagnostikovaná choroba s názvom "ZNS". Čo je to za chorobu? Závislosť na snežítkach, dámy a páni. Mám ju diagnostikovanú už hodne dlho, a obávam sa, že sa jej už nikdy nezbavím.

Mamka každý rok na Vianoce suší pomaranče a citróny a potom ich dá na tanier spolu so škoricou a badiánom a potom to úžasne rozvoniava po celom byte. Tento rok sa neviem prečo rozhodla, že obetuje jedno vrecúško vianočného čaju a nasype ho tam, no vonia to ešte krajšie ako predtým.
Hotové Vianoce.

A tu som zasa zistil, že badián je vážne veľmi pekný.

Inak, ak by vás zaujímalo, odkiaľ má tie zrnité textúry, tak tie sú súčasťou aplikácie Afterlight. Dá sa v nej upravovať, no ja ju používam iba na tieto textúry, je to najlepšia aplikácia, čo sa týka tohto typu upravovania a určite odporúčam. V obchodoch s aplikáciami sa platí, no na internete je voľne dostupná.

Ja to stále vravím,ale ja jednoducho milujem makro. Milujem ten moment, kedy sa fotoaparát krásne zaostrí a ukáže na všetky drobné detaily ešte drobnejšieho predmetu. Neustále makro používam, je to veľmi kreatívne a najviac sa mi páči práve tento typ fotiek. Takže keď som fotil, uvedomil som si, že pomaranč má veľmi pekný povrch, takže prečo nie? Najprv sa mi fotka až tak nepozdávala, no po upravovaní to vyšlo celkom skvelo.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mistletoe png
 instagramfacebookpinterestyoutubetwitterinstagram

6 komentárov:

Ďakujem za každý váš komentár a názor!