štvrtok 29. marca 2018

6 Upcoming filmov, na ktoré sa veľmi teším

Krásny Zelený štvrtok všetkým! Keďže mám veľkonočné prázdniny, rozhodol som sa, že už dnes napíšem niekoľko článkov, aby som mal čo vydávať, lebo, priznajme si, v poslednej dobe tu je dosť mŕtvo. Tak som sa rozhodol, že vám tu ukážem pár filmov, ktoré tento rok budú v kinách a ja sa na ne nesmierne teším. Tento rok na filmy je podľa mňa úplne super!


T H E   A V E N G E R S :   I N F I N I T Y   W A R
Hoci Avengeri nepatria medzi moje najobľúbenejšie marvelovky, neskutočne sa teším na tento diel, čo aj určite mnohí z vás. Do kín prichádza už naozaj čoskoro a ja sa neviem dočkať, hoci sa musím priznať, že s očakávaniami prichádza aj strach, najmä z faktu, že tých hrdinov tam bude teda požehnane. Mám taký pocit, že dakde písali, že ide o najdrahší marvel film (alebo niečo také), a ja naozaj dúfam, že táto časť bude vydarená. A bude tam aj Čierny panter, takže akési to očko u mňa ten film už má xd
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt avengers infinity war gif


D E A D P O O L   2 
Zostanem ešte pri marvelovkách, teda pri mojom obľúbenom Deadpoolovi. Jednotku som neskutočne miloval, úplne super film a taktiež ma bavilo na tom to, že to nie je o nejakých udatných superhrdinoch, ale je to skutočné, čo často tomu dodáva takú zábavnú stránku. Druhý diel vyzerá naozaj bombovo, plus sa príbeh rozšíri o postavy ako sú Cable a Domino, ktorá mimochodom vyzerá badass. Už teraz viem, že Deadpool nesklame.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt deadpool 2 gif


O C E A N ' S   E I G H T

Milujem komédie, ktoré sú o babách/ženách, ktoré začnú robiť niečo úplne šialené.. Tuto sa vraciame "do sveta" Dannyho jedenástky, ktorá však teraz bude pojednávať o ôsmych ženách, predpokladám, že chcú niečo ukradnúť. Film má totálne super obsadenie, napríklad s Rihannou či Sarah Paulson, alias Lanou Bananou zo seriálu American Horror Story, na ktoré sa obe teším. Film bude v kinách v lete a ja sa už neviem dočkať! 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ocean's 8 gifT H E   I N C R E D I B L E S   2

Rodinka úžasných bolo moje celé detstvo. Rozprávku som mal niekoľko krát napálenú na dvd, dokonca sa mi aj marí, že aj na starej vhs-ke. Pozeral som to niekoľko krát do mesiaca a doma som musel mať všetky hračky, ktoré boli s týmto animákom spájané. Jednotka je z roku 2004 (podľa wiki) a dodnes patrí medzi moje úplne najobľúbenejšie animované filmy. Keď som počul, že bude pokračovanie, už pred niekoľkými rokmi, bol som šťastím bez seba. Prešlo niekoľko rokov, a čuduj sa svetu, na internete trailer! (!) Nuž, v kine sa budem medzi deťmi asi vynímať, no je mi to jedno. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt incredibles 2 gif


C H R I S T O P H E R   R O B I N

Medvedík Pú patrí tiež medzi moje srdcovky, ktoré si však až tak detailne nepamätám, nakoľko som bol vtedy dosť malý. O filme som nič nevedel, až som jedného dňa neuvidel trailer. Toto bude pecka...a tiež cítim, že to bude emočný rollercoaster!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt christopher robin movie gif


T H E   H O U S E   W I T H   C L O C K   I N   I T S   W A L L S 

Ak ma poznáte, dobre viete, že milujem gotické rozprávky, rozprávky, ktoré majú hororové či creepy prvky a podobné veci. The house with clock in its walls je založená podľa veľmi starej detskej knihy, ktorá sa radí presne do žánru detských gotických hororov, ktorých ja nikdy nebudem mať dosť. Na trailer som natrafil úplne náhodne (MUSÍTE SI HO POZRIEŤ), no zistil som, že film má tiež skvelé obsadenie (Jack Black je úplne super ujo!) a ten príbeh vyzerá úplne dokonale...a tie vizuálne efekty! Veľké viktoriánske domy, príšery, kúzla, podivné/temné magično....toto bude môj nový obľúbený film!
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt the house with a clock in its walls movie gif

A čo vy? Na ktoré filmy sa tešíte?
Máte vo svojom to-watch zozname aj niektoré z tých mojich?

Na ktoré sa chystáte? Máte aj nejaké, ktoré nie sú v tomto zozname?
 instagramfacebookpinterestyoutubetwitterinstagram

4 komentáre:

 1. Já mám Avengery docela ráda, ale abych pravdu řekla, tohohle dílu se spíš bojím. Přijde mi, že je tam toho až moc dohromady. Podle mě by spíš prospěla jistá izolace než shromáždění úplně všech hrdinů, co svět kdy viděl.
  Deadpool je super. Viděl jsem ho asi před týdnem, a i když jsem ze začátku byla trochu rozpačitá (přece jenom dělat si srandu z X-Menů, což je moje srdcová záležitost, to mi chvilku trvalo překousnout), ale nakonec to byla pecka. Takže jsem určitě zvědavá.
  Pak mě zaujal ještě poslední kousek. Zatím jsem o něm neslyšela, ale mohlo by to být zajímavé :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No akože aj mne to príde, že ich je tam viac než by bolo treba, ale tak snažím sa myslieť pozitívne a dúfam, že to nepokašlú...xddd
   S Deadpoolom máš pravdu, X-meni sú tiež moji obľúbení, ale dokázal som mu to odpustiť :DD

   Odstrániť
 2. Čo, čo, čoo... Cítim sa akoby som zavítala na novú, milú, priateľskú planétu, pretože nechápem ako mi mohli uniknúť takéto skvelé novinky. Vďaka ti za tipy! Rodinka úžasných 2 - Ó MÔJ BOŽE. To je proste sen.
  Creepy, gotické rozprávky. Áno!
  A Medvedík Pú? Nostalgia, ktorá neomrzí.
  Ešteže som sem zavítala :)).

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý váš komentár a názor!