streda 27. augusta 2014

Hunger Games-Skúška Ohňom(2. diel)RECENZIA~
Orig.Názov: The Hunger Games: Catching Fire
Počet Strán: 272
Dátum Vydania: 6.7.2010
Hmotnosť:300g

Po výhre Katniss a Peeta sú bohatí. No čakájú ich ešte dve úlohy: 1.Budú mať víťazné turné a budú chodiť po všetkých 12 obvodoch a nakoniec aj do Sídla
2. Do konca života budú musieť hrať sa na to,že sú do seba bláznivo zamilovaný . Podarí sa im to?
Prezident Snow sa obáva,že bude revolúcia,a tak zorganizuje 75. hry o život- Štvrtohry.Tento krát búdú všetci živý víťazi všetkých hier o život súbojiť proti sebe. Katniss a Peeta sa opäť musia rozlúčiť s rodinami a dať sa na súboj života a smrti. Ako to dopadne?
Anotácia:Katniss a jej priateľ z Dvanásteho obvodu Peeta Mellark napriek nepriazni osudu prežili Hry o život a zvíťazili. Katniss sa vracia k rodine a k svojmu dávnemu priateľovi Galovi, doma však nič nie je také, ako si predstavovala. Gale si udržuje chladný odstup a Peeta sa k nej obrátil chrbtom. Medzi ľuďmi sa navyše šepká o vzbure proti Sídlu, ktorú mohli podnietiť práve oni dvaja s Peetom. Katniss na svoje zdesenie zisťuje, že nevedomky priliala olej do ohňa nespokojnosti, a teraz má strach, že ju nedokáže potlačiť. Najväčšmi ju trápi, že vôbec nemá istotu, či by to mala urobiť. Čím bližšie je Katnissina a Peetova návšteva obvodov, ktorú majú absolvovať v rámci turné víťazov, tým viac je v stávke. Ak sa im nepodarí presvedčiť obyvateľov Panemu, že sú do seba bláznivo zamilovaní, následky budú hrozivé."

Moje hodnotenie: ★/5

Knižný Trailer----------->

*KrajinaKúzelnýchKníh*


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý váš komentár a názor!