nedeľa 14. júna 2015

On my Wishlist #1


Vítam vás pri novej sérií On my Wishlist. Už som ju raz robil a aj skončil, no rozhodol som sa, že na blogu bude bývať v nedeľu. O čo ide? Uverejniť knihu/knihy, ktoré by ste si kúpili, prečítali, alebo jednoducho ju máte vo svojom wishliste.


Auror: Sarah J. Maas
Počet strán: 416
Anotácia: 
When nineteen-year-old huntress Feyre kills a wolf in the woods, a beast-like creature arrives to demand retribution for it. Dragged to a treacherous magical land she only knows about from legends, Feyre discovers that her captor is not an animal, but Tamlin—one of the lethal, immortal faeries who once ruled their world.

As she dwells on his estate, her feelings for Tamlin transform from icy hostility into a fiery passion that burns through every lie and warning she's been told about the beautiful, dangerous world of the Fae. But an ancient, wicked shadow grows over the faerie lands, and Feyre must find a way to stop it . . . or doom Tamlin—and his world—forever.

Čítali ste knihu? A ako sa vám páčila? Máte ju aj vy vo svojom wishliste?

1 komentár:

  1. Knižku mám doma... vlastne som si ju predobjednala ešte v apríli a zhltla som ju skoro na dve posedenia, je úžasná. Ale Sarah píše výborne. Throne of Glass nemá chybu.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý váš komentár a názor!