sobota 19. augusta 2017

Galaxy tag


Po dvoch mesiacoch som sa znovu rozhodol pre tag. Tento krát trošku nezvyčajnejší, originálnejší a taký, v ktorom ma možno bližšie spoznáte (?). Musím už na začiatok dodať, že niektoré otázky boli pre mňa dosť zložité, a určite ho odporúčam spraviť každému - či už ako článok na blog, alebo len zo zábavy, pretože sa vlastne dosť o sebe dozviete.


Ak by si mohol nakresliť svoje myšlienky na papier, aký by bol výsledok?
Fuch, tak toto je zložité a ľahké zároveň. Ťažko by sa kreslili moje myšlienky na papier, pretože sú to myšlienky - niečo veľmi nevyspytateľné, bujné, divoké, temné a prekvitajúce zároveň. Takže pre túto otázku asi bližšiu odpoveď ani nemám.

Predstav si päť vecí, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári. Ktoré sú to?
Je to divné, ale znovu musím dlhšie pouvažovať. Práve prechádzam obdobím, kedy sa necítim vždy najlepšie, ale napokon tých pár vecí, ktoré mi vyčaria úsmev na tvári, mám: krásna obloha (je jedno či cez deň alebo noc, proste keď je krásna a zvláštna), keď sa mi niečo podarí, dobrý film/kniha/seriál, keď ma niekto za niečo pochváli a keď napíšem dostatočne veľa strán môjho príbehu za deň, aby som bol šťastný.

Horí ti dom a máš tridsať sekúnd na útek, čo by si si zobral so sebou?
Určite mobil, definitívne notebook, pretože je tam všetko, čo som napísal a vytvoril, moje prvé vydanie Harryho Pottera a určite by som sa snažil zobrať čo najviac skicárov, pretože na tie kresby som míňal vážne kopu času.

Keby si bol sám uprostred noci a nemohol by si spať, na čo by si myslel?
Toto sa mi dosť často stáva, teda ak sa počíta, že ležím na svojej posteli. A načo myslím? Na svoj príbeh. Vôbec neviem, či sú moje príbehy dobré, možno vôbec nie. Ale jedno o nich viem: sú veľmi vizuálne, ako filmy. Naozaj každú noc zaspávam s tým, že premýšľam nad svojim príbehom - ako vyzerá, ako prebieha, je to ako film prebiehajúci uprostred môjho mozgu. A tiež to pomáha, aby ste vedeli. Prídem na nové nápady.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt galaxy gif

Čo je podľa teba láska?
Úprimne? Neviem. Možno ak niekto má rád niekoho iného. Možno je to veci, pre ktorú sa ľudia rozdeľujú do skupín a navzájom sa nenávidia. Možno je to prostriedok nenávisti. Ktovie.

Protiklad lásky?
Hovorí sa, že nenávisť, ale mne pripadá, že nenávisť je súčasťou lásky. Preto je mojou odpoveďou prázdnota, pretože viem, že keď ste zamilovaný, cítite sa plný, možno šťastný...že má všetko zmysel. A opakom toho je prázdnota.

Je možné milovať niekoho, keď nenávidíš seba?
Ak cítiš nenávisť voči sebe, ale je to ten typ hnevu, tak nie. Nemôžeš milovať. Ale ak cítiš nenávisť voči sebe "typu", kedy si zlomený/á, prázdny/a, tak určite. Možno vravím (píšem) totátlny bullshit, ale tak to vnímam.

Sústredíš sa najviac na minulosť, prítomnosť, alebo budúcnosť?
Budúcnosť a minulosť. Budúcnosť preto, lebo každý deň "pracujem" na niečom, vďaka čomu by som sa mohol stať spisovateľom, osobou, ktorou v budúcnosti chcem byť. A minulosťou, nuž...som ten typ človeka. Ktorý je istým spôsobom zaseknutý v minulosti. Verte ľudia, pracujem na tom. Dosť mi to niekedy lezie na nervy.

Je lepšie mať niečo, čo je pre nás cenné a prísť o to, alebo to nikdy nemať?
Druhá varianta. Možno je to stále ťažké, ale je to menej bolestnejšie, než keď to máte a prídete o to - pretože stále len na to myslíte a myslíte nato, aké to bolo, keď ste to mali.

Súdiš človeka podľa toho, ako sa oblieka alebo reprezentuje?
Nie. Je pravda, že osobnosť človeka sa istým spôsobom odzrkadľuje aj na oblečení. Ale nesúdim. Viem to podľa seba. Niežeby som sa tak prezentoval, ale pred ľuďmi som nesmierne hanblivý, tichý a uzatvorený, hoci ak by ste ma spoznali, vedeli by ste, ako rád kecám. Ale to dokážem iba s tými, ktorých veľmi dobre poznám.

Keď sa obávaš, čo ti pomôže cítiť sa lepšie?
Hudba, sem-tam písanie. Kreslenie.

Čo sa podľa teba stane po smrti?
Tak to vážne neviem. Popravde, vôbec nechápem, ako môže človek zomrieť. Nechápem to ľudia, fakt naozaj. Nechápem, ako človek zatvorí oči a už nikdy sa neprebudí, a to ma vedie niekedy k myšlienkam o niečom, čo prichádza po smrti. Ale ktovie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt galaxy gif

Radšej by si žil šťastný život s niečím, čo ťa pomaly ničí, alebo si zvolil zdravý život?
No tak, ľudia. Definujte zdravý život. A aj tak žijem a žijeme s vecami, ktoré nás pomaly ničia. Láska je jedna z nich, pretože len niekedy sa stane, že je večná. Potom je tu milión ďalších vecí. Napríklad fast food. Ja milujem čísburgery, hoci viem, že nie sú zdravé.

Myslíš si, že vieš vyčítať veľa z toho, ako sa ľudia prezentujú alebo z ich odpovedí na typy otázok, ako sú tieto?
Myslím si, že áno. O niektorých ľuďoch viem povedať, čím (aspoň v danom období) sú, podľa ich odpovedí na isté otázky. Podľa reakcií na isté veci.

Nosíš so sebou nejaké špeciálne spomienky?
Fotky v mobile/instagrame? Veľa špeciálnych ich nie je.

Ako by si sa opísal bez mena, fyzickej charakteristicky?
Veľmi zložitá osoba. Fakt. Na prvý pohľad iná, v skutočnosti iná. Som stelesnenie chaosu.

Kedy sa cítiť v harmónií?
Vtedy, keď sa cítim v harmónií.

Si rád, keď máš všeobecný rozhľad?
Isteže.

Veríš, že existuje šťastie bez nešťastia?
Asi nie, aspoň podľa môjho názoru. Ako viete, že dané jedlo je sladké? Pretože viete, čo je to trpkosť - a zasa naopak. Ako viete, že ste šťastný? Pretože viete, čo je nešťastie, a presne zasa naopak. Tak to vnímam, guys.

Máš zmysel života?
Možno áno, možno nie. Hľadám sa.

Čo je tvojou krásou - vzácnosťou?
Tak to vážne neviem. Možno, že sa nesprávam ako typický 16(čoskoro 17)-ročný chlapec? Čo ja viem,v mnohých ohľadoch sa tak cítim. Hlavne preto, ako sa správajú k dievčatám - vieme dobre, pretože začínajú konverzáciu. Ak by som bol v takej pozícií ja, snažil by som sa dievča spoznať, správal by som sa k nej slušne (?)....no, aspoň to tak vnímam. Som rojko do špiku kosti. Neberte to zle.
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý váš komentár a názor!