sobota 2. decembra 2017

Aj tento rok! | Knižný advent

Po menšej nečinnosti na blogu (recku na Netvora neberiem do úvahy, tú som mal predpripravenú už mesiac) sa opäť vraciam, no prv chcem zaželať všetkým krásny december! Ja osobne sa neviem dočkať prázdnin a Vianoc, nehovoriac o tom, že zajtra je už prvá adventná nedeľa, čo je priam neskutočné, pretože čas letí ako voda. A síce som, priznám sa, takmer na to zabudol, napokon som si spomenul - na môj Knižný advent! Nedokážem uveriť, že toto je už štvrtý ročník môjho projektu! Tak dúfam, že aj tento rok ma v tom nenecháte samotného a že sa vám témy zapáčia rovnako ako mne! (Pretože vymyslieť každý rok niečo nové, no zároveň stále vianočné, je nesmierne náročné...)


...a nemusíte ísť do školy/práce, samozrejme! Priznám sa, že spočiatku som nevedel, akú tému priradiť k prvej adventnej nedeli pretože som nechcel k nej dať niečo, čo by bolo až "príliš vianočné" (vau, tak to znie divne), no napokon si myslím, že je to skvelá téma. Som určite zvedavý, aké budú vaše odporúčania na aktivity, nakoľko často sa mi stáva (a hlavne sa to týka jesene), že celý deň presedím doma a nič kvôli počasiu nerobím, iba sedím a nudím sa.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt freezing gif
Druhá adventná nedeľa sa bude niesť v duchu tagu. Najprv som chcel tému nechať iba voľne tak, nech sa každý vyjadrí ako chce, no potom som zistil, že ma už teraz celkom zaujímajú odpovede na určité otázky, takže tie som spísal dokopy a rozhodol som sa, že z toho bude tag. Otázky postnem až v deň vydania článku, nakoľko tu by to bolo zbytočné a články (výhradne tento, kvôli otázkami) plánujem robiť v dané nedele už ráno. Gif vám priblíži, v akom asi duchu budú otázky...
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt summer christmas gif
Síce tá istá, no môjmu srdcu blízka téma. Hoci ma často privádza do rozpakov, milujem fotenie, ešte väčšmi knihy a ešte väčšmi Vianoce. Ak spojím tieto tri veci dohromady, nemôže vzniknúť pohroma, všakže? Inak, už teraz upozorňujem: nemusia to byť knižné fotky. Fakt nemusia. Proste iba fotky s vianočnou tématikou, i keď ja osobne sa budem určite snažiť spojiť knižné fotky s vianočnou náladou. ;)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mistletoe png

A to sú všetky knižno-adventné témy! Áno, priznávam, tú poslednú nedeľu som vypustil - hlavne preto, že vždy šlo o vianočný haul a jednak preto, že dokonca aj ja som na tento článok vždy zabudol vďaka celému tomu "vianočnému chaosu". Aj tak si myslím, že nikto nebude mať 24. decembra náladu písať dlhé články a som si istý, že každý z nás si tento deň vychutná pri vianočných filmoch, poprípade knihách, zatiaľ čo sa v kuchyni budú pripravovať všetky tie vianočné lahôdky, takže preto som sa tak rozhodol. A ešte pre tých, ktorí sú tu noví: môže sa zapojiť hocikto, kto má blog (je jedno, akú má tématiku) a jednoducho miluje Vianoce! V tomto projekte vážne nie sú žiadne pravidlá, tak dúfam, že sa vás prihlási čo najviac a že sa vám témy zapáčili! Ak sa do knižného adventu zapájate, prosím, zalinkujte sa do linkovača na konci článku!

 instagramfacebookpinterestyoutubetwitterinstagram

2 komentáre:

  1. Yaaay toto som potrebovala. Ďakujem, že si vymyslel niečo tak úžasné :)! Rada sa zapojím <3.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý váš komentár a názor!